Zakończenie I edycji SPA 2008

Spotkanie promocyjno-informacyjne podsumowujące I edycję projektu Szansa-Pomoc-Aktywizacja czyli SPA w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zgorzelcu odbyło się 16 grudnia 2008 r. w Restauracji „Kaprys” w Zgorzelcu. Uczestnikami spotkania byli Beneficjenci Ostateczni projektu, władze miasta, radni, przedstawiciele instytucji i organizacji współpracujących z Ośrodkiem, Kierownicy ościennych ośrodków pomocy społecznej oraz pracownicy Ośrodka. Spotkanie poprowadziły Pani Halina Maliwiecka - Kierownik MOPS wraz z Kierownikiem projektu - Panią Beatą Łabieniec. Uczestnikom spotkania zostały przestawione cele projektu i źródła jego finansowania. Omówione zostały również realizowane działania oraz zaprezentowano osiągnięte rezultaty.

Uczestnicy projektu otrzymali certyfikaty z rąk Burmistrza Miasta Zgorzelec Pana Radosława Baranowskiego i Sekretarza Miasta Pani Jolanty Ptak. Po uroczystym wręczeniu certyfikatów przyszedł czas na niespodzianki – prezentację multimedialną z wydarzeń zarejestrowanych w projekcie pt. ”Nasze wspomnienia z przymrużeniem oka” i występ artystyczny Pana Grzegorza Żaka, organizatora życia kulturalnego w Zgorzelcu, laureata ogólnopolskiego festiwalu piosenki kabaretowej „Obora” w Poznaniu.
Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali informator o działalności Ośrodka i projekcie unijnym, a Beneficjenci projektu i władze miasta – dodatkowo album ze zdjęciami z działań realizowanych w ramach aktywnej integracji wraz z tekstami autorstwa pracowników socjalnych. 
 

Zobacz więcej w galerii Zakończenie I edycji projektu SPA 2008

Czwartek 20 czerwca 2024

BIP

Pobierz Acrobat Reader

Pajacyk