Zakończenie IV edycji projektu SPA 2011

Spotkanie informacyjno-promocyjne podsumowujące działania realizowane w ramach czwartej edycji projektu Szansa-Pomoc-Aktywizacja czyli SPA w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej
w Zgorzelcu odbyło się 30 listopada 2011 r. w Domu Weselnym „Czarnecki” w Zgorzelcu. Gośćmi spotkania byli uczestnicy projektu, władze miasta, radni, przedstawiciele instytucji i organizacji współpracujących, sponsorzy oraz pracownicy Ośrodka.

Oficjalne otwarcie spotkania należało do Kierownika Ośrodka - Pani Haliny Maliwieckiej, która powitała gości i przedstawiła w zarysie działalność Ośrodka w oparciu o wiersz pt. „Krótka historia o działalności Ośrodka…” autorstwa pracowników MOPS. Następnie Pani Beata Łabieniec - Kierownik projektu unijnego - zaprezentowała działania realizowane w zadaniu pt. „Aktywna integracja” i „Działania o charakterze środowiskowym”. Omówiła również rezultaty projektu podkreślając fakt, że 4 uczestników bieżącej edycji podjęło naukę, a 2 znalazło pracę. Przekaz ustny oparty był na prezentacji multimedialnej przygotowanej przez Pana Tomasza Romel.

Uczestnicy czwartej edycji projektu odebrali z rąk Pani Jolanty Ptak - Sekretarz Miasta - certyfikaty uczestnictwa w projekcie oraz informatory promujące projekt i działalność Ośrodka wykonane przez Departament Druku.
Spotkanie uświetnił występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu pod kierunkiem Pani Jolanty Tokarczyk.
 

Zobacz więcej w galerii Zakończenie IV edycji projektu SPA 2011
 

Czwartek 20 czerwca 2024

BIP

Pobierz Acrobat Reader

Pajacyk