Zakończenie III edycji projektu SPA 2010

Spotkanie informacyjno-promocyjne podsumowujące projekt systemowy Szansa-Pomoc-Aktywizacja czyli SPA w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zgorzelcu odbyło się 15 grudnia 2010 r. w Restauracji „Kaprys” w Zgorzelcu. Gośćmi spotkania byli uczestnicy trzech edycji projektu, władze miasta, radni, przedstawiciele instytucji i organizacji współpracujących, sponsorzy oraz pracownicy Ośrodka.

Spotkanie prowadziła Halina Maliwiecka - kierownik MOPS. W skrócie przedstawiła zebranym historię projektu i podziękowała wszystkim za zaangażowanie w jego realizację. Beata Łabieniec - kierownik projektu - zaprezentowała działania realizowane w zadaniu pt. „Aktywna integracja”
i „Działania o charakterze środowiskowym”. Omówiła również rezultaty projektu podkreślając fakt, że 4 uczestników bieżącej edycji już znalazło pracę. Przekaz ustny oparty była na profesjonalnej prezentacji multimedialnej przygotowanej przez Pana Tomasza Romel.

Uczestnicy trzeciej edycji projektu odebrali z rąk Pani Jolanty Ptak - Sekretarz Miasta - certyfikaty uczestnictwa w projekcie. Otrzymali także informatory z wkładem fotograficznym promujące projekt i działalność Ośrodka wykonane przez Departament Druku.
Spotkanie uświetnił występ Dominiki Kurędy – uczennicy Gimnazjum w Leśnej, która zachwyciła wszystkich swoim wspaniałym głosem. Dodatkową niespodzianką była projekcja prezentacji wydarzeń projektowych z przymrużeniem oka skierowanej szczególnie do uczestników projektu.

Zobacz więcej w galerii Zakończenie III edycji projektu SPA 2010
 

Czwartek 20 czerwca 2024

BIP

Pobierz Acrobat Reader

Pajacyk